Ostatné systémové prvky     Neobmedzené množstvo produktov
     Systém sme testovali s 33 000 produktami, ale zvládol by ich samozrejme aj viac. V prípade kúpy licencie v rámci nej dostanete webhosting vhodný pre max. 20 000 produktov. Ak ich budete mať viac, bolo by lepšie, aby projekt bežal na vlastnom virtuálnom serveri, ktorý Vám po vzájomnej dohode poskytneme. Dokážeme mu tak zabezpečiť dostatok výkonu pre prácu s väčším množstvom dát.


      

     Združovanie viacerých produktov (balení) do jedného detailu

      

           Nastavenie zľavy a rabatu pre kategórie a podkategórie
     Pre každú kategóriu sa dá nastaviť zľava či rabat. Tieto sa uplatnia na všetky v nej zaradené produkty.

      

           Doprava a ceny podľa krajín
     Keďže si pre košík dokážete definovať aj krajiny doručenia, samozrejmosťou je možnosť odlišnej ceny dopravy pri každej z nich. Tú môžete zadať buď jednotnú, alebo ju prispôsobiť na základe ceny nákupu či váhy objednaného tovaru.

            

     Nastaviteľný import produktov do Vášho e-shopu na mieru každého dodávateľa vo forme CSV, XLS
     V rámci administrácie systému si dokážete pomocou poskytnutého návodu bez problémov nakonfigurovať import produktov z Excelu alebo CSV súboru. Vloženie tisícov položiek tak zvládnete naozaj rýchlo.

      

      


     Napojenie XML exportu od dodávateľa
     Ak máte dodávateľa poskytujúceho informácie o tovare vo forme XML, je to pre Vás veľká výhoda. Po jeho napojení ho vieme spúšťať v určitých časových intervaloch, čo Vám umožní mať vždy aktuálne skladové informácie. Pokiaľ sú v ňom obsiahnuté položky v cudzom jazyku, systém ich zvládne aj preložiť cez Translator API od Google. Nejde, samozrejme, o 100% dokonalý preklad,  no často Vám ušetrí množstvo času. Cena začína na 120 € v závislosti od zložitosti daného importu.       Veľkoobchodný modul s XML exportom pre odberateľov
     Ide o veľmi silný nástroj na zvyšovanie objemu predaja. Ak máte exkluzívny tovar alebo ceny, nič Vám nebráni vybudovať veľkoobchod. Veľkou výhodou je poskytovanie XML exportu pre odberateľa, ktorý si tak môže Váš tovar pridať do svojho e-shopu. Ak nejaký produkt vypredáte, automaticky sa pri aktualizácii vypne aj u Vášho odberateľa (to závisí ale aj od implementácie importu na jeho strane). V súčasnej dobe je takýto spôsob distribúcie populárny, pretože sa dá do veľkej miery automatizovať.     Vodotlač na fotografie
     Ak chcete fotografie svojich produktov doplniť vodotlačou, poskytneme Vám ju v rámci ceny licencie.

      

      

     Veľkoobchod

      

           Fotogaléria
     Články môžete obohatiť o rôzne moduly a jedným z nich je fotogaléria. Návštevníkovi tak jednoducho ukážete výsledky svojej práce či fotografie kamennej predajne.

      


     DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

     PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU